Aksion humanitar me organizatën e mirënjohur FriendCircle World Help nga Gjermania

44
Një tjetër dorë e shtrirë e ndihmës për familjet në nevojë na vjen nga organizata e mirënjohur FriendCircle World Help nga Gjermania, anëtarët e së cilës u mirëpritën nga ana e kryetarit të komunës së Çairit Visar Ganiu për të pranuar donacionin prej 100 pakove me produkte ushqimore dhe për të realizuar sëbashku shpërndarjen e tyre aty ku më së shumti ka nevojë.
Ganiu faleminderoi anëtarët e organizatës për misionet e shumta humanitare që i realizojnë, në agjendën e së cilave e përfshinë edhe Çairin.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë