Drejt përfundimit zona e re e parkingut në afërsi të xhamisë në lagjen Çair i Vjetër

31
Në fazën e saj përfundimtare është procesi i punës për krijimin e vendparkingjeve të reja në sipërfaqe të përgjithshme prej afër 830 m2 në të gjithë zonën në afërsi të xhamisë në lagjen Çair i Vjetër.
Ky është një nga shumë lokacionet që i kemi përfshirë në planin tonë aksional për zmadhimin e kapaciteteve aktuale të parkimit dhe punën në këtë drejtim do ta vazhdojmë edhe më tej në shumë lokacione tjera ku është e nevojshme.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë