Aksion pastrimi në lagjen Seravë

70

Ambienti i pastër jetësor është ndër kushtet më të rëndësishme për shëndet më të mirë dhe nuk ka mision më të shenjtë jetësor se të punosh për pastërtinë e vendit ku jeton.

Kështu njësia e angazhuar për mirëmbajtjen e pastërtisë publike nga Komuna e Çairit për çdo ditë realizon procesin e pastrimit në më shumë lagje. Sot ata u përkujdesën për pastrimin e lagjes Seravë. Respektoni mundin e tyre, kontriboni edhe ju për ambient më të pastër duke hudhur mbeturinat aty ku e kanë vendin!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë