Punë intenzive për rregullimin e infrastukturës nëntokësore në rrugën “Mendeleeva” të lagjes Gazi Babë

213

Punë intenzive për rregullimin e infrastukturës nëntokësore në rrugën “Mendeleeva” të lagjes Gazi Babë

Po realizohen me dinamikë të lartë punimet në rrugën Mendeleeva të lagjes Gazi Babë për kyçjen е amvisërive në rrjetin e ujësjellësit nga ana e Ndërmarrjes Publike “Ujësjellësi dhe kanalizimi”.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë