Aksion për pastrimin nga bora të rrugëve në Komunën e Çairit

227

Është shumë e bukur bora në Çair, por le ta shijojmë me kujdes!

Sot vënduam në dispozicion makinerinë e nevojshme për pastrimin e rrugëve dhe për shpërndarjen e kripës mekanike për të parandaluar paraqitjen e ngricave dhe për të siguruar kushte optimale për qarkullimin e automjeteve.

 

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë