Aksioni tradicional i pastrimit të xhamive në prag të festës së Kurban Bajramit

196

Në prag të festës së madhe të Kurban Bajramit, sot janë pastruar edhe oborret e xhamive në territorin e Komunës së Çairit, nga ekipi i shkëlqyeshëm i NP “Higjiena Komunale”-Shkup, të cilët meritojnë një falenderim të madh për angazhimin dhe përkushtimin e dëshmuar.

Nesër le të ketë festë, por bashkë me festën le të jetë pastërt dhe të na shoqërojë edhe kujdesi!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë