Asfaltim i rrugës “Drvarska”- lagjja Dyqanxhik

284

Projektet e KONTRATËS tonë me qytetarët po gjejnë realizim çdo ditë, në çdo sferë dhe çdo lagje të Çairit.
Në kuadër të projektit për asfaltimin me gjithësej 4500 m2, bashkë me rr.”Prohor Pçinski” dhe “Albert Staniç”, pamjet në vazhdim paraqesin punimet që po zhvillohen edhe në rrugën “Drvarska” në lagjen Dyqanxhik, të cilat bashkarisht i vëzhguam sot për të ndjekur procesin e realizimit të këtij projekti në favor të qytetarëve dhe ngritjen e standardit jetësorë në Çairin tonë.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë