Категорија на прелистување

Интервју

Интервју со Висар Ганиу: Работиме и надвор од работното време

Кои се приоритетните проекти што планирате да ги реализирате годинава? - Целата моја програма, наречена „Договор“, е приоритет за нас. Но сега ја утврдуваме динамика како да ги реализираме тие проекти. Многу од нив поради недостиг на…

Оваа веб-страница користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Ќе претпоставиме дека сте во ред со ова, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитајте повеќе