Asfaltohet rruga Dizhon nr. 7

288

Pas rregullimit të infrastukturës nëntokësore – rrjetit të ujësjellësit dhe kanalizimit në rrugën Dizhon nr. 7, Komuna Çair realizoi premtimin e dhënë për asfaltimin e saj të tërësishëm.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë