Avancim i kohezionit social në Komunën e Çairit

555

Në suaza të projektit të USAID “Avancim i kohezionit social në Maqedoni” me datë 20 Prill 2018 u mbajt aktiviteti sportiv në objektin e Shkollës së Mesme ” Zef Lush Marku”. Pjesëmarrës ishin 73 nxënës të klasave të treta nga Shkollat Fillore “Ismail Qemali” dhe “Petar Zdravkovski-Penko”, 6 mësimdhënës dhe përfaqësues nga Komuna e Çairit.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë