Dekorohet ndërtesa komunale me rastin e festave të fundvitit

158

Pema e vitit të ri ?dhe zbukurimi me drita i Komunës, duket ti ketë dhënë më tepër kuptim atmosferës festive që po ndjehet gjithandej, po edhe në Çairin tonë. ?? ?

Qoftë 2020-ta një vit i ndritshëm poashtu në kuptim të punëve dhe sukseseve për Komunën që duam. 
#newyear #2020 #KomunaÇair

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë