Denoncohet në MPB rasti i largimit të shtyllave mbrojtëse para objektit të kopshtit “Fidani” në Çair të Vjetër

141
Shtyllat që i vendosëm para objektit të kopshtit për fëmijë “Fidani” në lagjen Çair i Vjetër për të rritur nivelin e sigurisë së fëmijëve dhe qytetarëve që për çdo ditë kalojnë aty, janë thyer nga ana e dy personave për të cilët ka dëshmi materiale duke e kryer këtë akt të shëmtuar.

Rasti është denoncuar në organet e policisë me dorëzimin e dëshmive dhe do të ndërmerren të gjitha masat ligjore të ndëshkimit, ndërsa së shpejti do të rivendosim shtylla të reja.
Ça
Apelojmë që të ruajmë pajisjet e vendosura urbane në shërbim të të gjithëve dhe të bashkëpunojmë për denoncimin e rasteve të këtilla.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë