Dezinfektuam tërësisht hapësirat e leximores komunale përballë Postës së Çairit

64
Jetojmë në kohë pandemie, por hapërimin në rrugën e dijes nuk duhet ndalur në asnjë moment.
Prandaj përveç kujdesit tonë të përditshëm, për të mundësuar përdorimin e sigurtë të leximores komunale nga ana e studentëve dhe qytetarëve u përkujdesëm edhe për dezinfektimin e tërësishëm të hapësirave të saj!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë