Komuna e Çairit siguroi iftar për shërbimet që kujdesen për sigurinë dhe shëndetin tonë

52
Një nga mirësitë e muajit të bekuar të Ramazanit është solidariteti dhe kujdesi që shprehim ndaj njëri tjetrit.
Në shenjë respekti për punën e tyre të palodhshme vendosëm ti vizitojmë dhe t’ju sigurojmë 40 porcione ushqimore për iftar policëve të stacionit policor Bit Pazar, policëve të komunikacionit, shërbimeve të ndihmës së shpejtë dhe zjarrëfikësve, të cilët janë në krye të detyrës duke u kujdesur për sigurinë dhe shëndetin tonë.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë