Dita ndërkombëtare e Planetit Tokë

186

Sot Ditën Botërore të Tokës e shënuam me mbjelljen e luleve dhe fidanëve në oborrin e Komunës së Çairit. Kryetari Ganiu sëbashku me Kryetarin e Këshillit të Komunës së Çairit z. Jetmir Asani, administratën e komunës dhe të rinj nga Çairi zbukuruan parkun pranë objektit të Komunës së Çairit.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë