Festa e fëmijëve turq në Sh.F. Tefejuz

8

Festa e Fëmijëve turq u kremtua sot në SHF Tefejuz të Komunës së Çairit. Ishte kënaqësi të jem prezent në këtë ditë, në mesin e më të vegjlive dhe panairin e ushqimeve që kishin organizuar. Fëmijët janë pasuria jonë më e madhe, andaj çdoherë është nderë për mua të jem i rrethuar nga lumturia e tyre.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë