Fillimi i vitit të ri shkollor në Çair!

104

Kryetari i Komunës së Çair Visar Ganiu dhe Ministri e Arsimit dhe Shkencës Arbër Ademi nga ambientet e Shkollës Fillore “Imri Elezi” dhe Shkollës Fillore “7 Marsi” ju uruan të gjithë filloristëve hapërim të mbarë në rrugën e dijes.

Ata me kënaqësi përcollën manifestimin e përgatitur nga nxënësit duke dëshmuar mbi entuziamin fëmijëror në ditën e parë të shkollës. Poashtu, të dy ju uruan mësimdhënësve punë të mbarë dhe përkrahje në misionin për edukimin e brezave të rinj.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë