Gëzuar Pashkët gjithë besimtarëve orthodoks

106

Sot besimtarët ortodoks festojnë Pashkët, festën e cila përçon mesazhin e mirësisë, harmonisë, paqes, dashurisë, respektit e zemërgjerësisë.

Edhe në këtë festë urojmë që në secilën familje të mbretëroj mirëqenia dhe gëzimi përgjitomonë.

Gëzuar dhe për shumë vite Pashkët!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë