Informacion i rëndësishëm për hotelierët – fillon aplikimi për pakon e 6-të të masave anti-Covid

122
Të nderuar afaristë të Komunës së Çairit që merreni me veprimtari hotelierike dhe gastronomike, ju informojmë se nga sot deri më datë 10 Maj 2021 do të mund të aplikoni në thirrjen publike të Qeverisë së R.M.V.-së për mbështjetje finansiare si ndihmë e paraparë pjesë e masave për përballje me krizën e shkaktuar nga pandemia e virusit Covid 19.
Kjo është pakoja e 6-të ekonomike dhe për qasje në informacionet e nevojshme dhe mënyrën e aplikimit mund të klikoni në linkun në vijim:

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë