K.M. Tefejuz organizoi turneun ndërkombëtar në mundje “13 Nëntori”

9
Turneu ndërkombëtar në mundje “13 Nëntori” në organizim të Klubit të Mundjes “Tefejuz” solli spektakël sportiv në komunën tonë.
Kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu përgëzoi me këtë rast organizatorët, trajnuesit bashkë me pjesëmarrësit e turneut dhe uroi të vazhdojnë traditën e eventeve të tilla të mundjes.
Çairi mbetet shtëpia e vërtetë e kampionëve nga shumë fusha të sportit

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë