Komuna Çair do të ndërtojë palestër të re sportive për Shkollën Fillore “Jashar Bej Shkupi”

382

Pas palestrës sportive që po ndërtohet në shkollën fillore “Kongresi i Manastirit”, kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu bashkë me drejtorin e shkollës fillore “Jashar Bej Shkupi” Rrahim Maksuti dhe në prezencë të ish drejtorit të kësaj shkolle Muzafer Rexhepi, nënshkruajtën kontratën për përpilimin e projektit bazë të palestrës së re sportive, me çka fillon procedura zyrtare për ndërtimin e saj!

Kreu i Çairit Ganiu uroi punë të mbarë dhe premtoi se do të vëzhgoj me vëmendje të plotë çdo detaj të fazave të ndërtimit për dinamikë sa më efikase të realizimit!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë