Komuna Çair organizon Olimpiadën e Diturisë 2018 për nxënësit e shkollave të saj fillore

234

Edhe këtë vit Departamenti i Arsimit pranë Komunës së Çairit do të organizojë olimpiadën e diturisë për nxënësit e tetë shkollave fillore në Komunën e Çairit. “Olimpiada e diturisë Çair – 2018” këtë vit do të fillojë më 01 prill 2018 dhe do të zgjasë deri më 15 maj 2018.

Në kuadër të kësaj sot në hapësirat e shkollës fillore “Liria” u mbajt mbledhja koordinuese ku morrën pjesë drejtorët e shkollave fillore, komisioni i olimpiadës dhe zyrtarë komunal të Departamentit të Arsimit pranë Komunës së Çairit.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë