Komuna e Çairit dhe Kryqi i Kuq thellojnë bashkëpunimin

60

Thellimi i bashkëpunimit dhe bashkëveprimit me Kryqin e Kuq, dega e Çairit, ishte tema që kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu diskutoi sot me përfaqësuesit e kësaj organizate.

Vazhdojmë të jemi në shërbim të popullit dhe nevojat e tyre në secilën fushë janë prioritet i yni.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë