Komuna e Çairit feston ditëlindjen

200

Çairas të nderuar, në këto çaste kur Komuna jonë e zemrës – Çairi po kremton ditëlindjen, dëshirojmë t’ju falënderojmë të gjithë juve një nga një për kontributin dhe mbështetjen që jepni në vazhdimësi që vendbanimin tonë ta bëjmë edhe më të bukur edhe më të zhvilluar e më progresiv. Kontributi juaj zaten gjithmonë ka qenë e vazhdon të jetë çelësi i suksesit. E ne si administratë komunale gjithmonë kemi qenë dhe jemi krah avancimit e modernizimit të Çairit tonë të dashur, krah plotësimit të nevojave e kërkesave tuaja për një jetesë sa më të mirë.

Në asnjë çast nuk kemi ndaluar duke zhvilluar komunën tonë, e me punën e palodhshme të administratës komunale, do të vazhdojmë t’i tejkalomjë të gjitha sfidat, në mënyrë që juve qytetarë të nderuar t’ju ofrojmë kushte sa më të mira jetese dhe që komuna të vazhdojë të zhvillohet edhe më shumë dhe të bëhet një vend edhe më i bukur për të jetuar.

Dhe sot e çdo ditë le të vazhdojmë të jemi krenarë që jemi çairas e që kemi një Komunë si ÇAIRI ynë i zemrës.

Kjo ditëlindje urime na qoftë të gjithëve!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë