Komuna e Çairit me aksion për mbjelljen e 400 drunjve të llojit të Blirit në territorin e saj

161

Ardhmëria jonë e shëndoshë m’varet nga përkujdesi ynë ndaj natyrës. Drunjtë janë mburoja më e mirë e ajrit të pastër dhe shëndetit tonë, prandaj po kujdesemi që të shtojmë në vazhdimësi numrin e tyre.

Për këtë arsye, ju njoftojmë se nga dita e nesërme fillojmë aksionin njëjavor të mbjelljes së 400 drunjve të llojit të Blirit në të gjitha parqet e Komunës së Çairit dhe oborret e shkollave tona fillore.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë