Komuna e Çairit me rastin e shënimit të Ditës Botërore të Zemrës, ndezi dritat e kuqe para objektit të saj.

199

Drita e kuqe që simbolizon zemrën, le të jetë një sinjal për çdonjërin nga ne, të kujdesemi për organin më të rëndësishëm që ka trupi i njeriut, duke bërë kontrollime të rregullta, të miremi me sport dhe të konsumojmë ushqim të shëndetshëm.

Faleminderojmë rininë e Çairit, për idetë dhe propozimet që i adresojnë deri te Komuna, me qëllim të vetëdijësimit dhe inicimit për jetë më të shëndoshë dhe më të përgjegjshme të çdonjërit nga ne.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë