Komuna e Çairit shpallet Ambasadore e mirësisë

297

Në kuadër të projektit “Vazhdo tutje” nga Organizata Inner Wheel Club Europea, sonte në Hotelin Holiday Inn, në Manifestimin solemn, Komuna e Çairit bashkë me disa Institucione dhe Ndërmarrje tjera u shpall Ambasadore e Mirësisë.

Në emër të Kryetarit të Komunës, Mirënjohjen e pranoi shefja e Kabinetit znj. Fisnike Osman, e cila premtoi se Komuna e Çairit gjithmonë do të përkrah iniciativat bamirëse. Ky projekt, pritet të realizohet edhe vitin e ardhshëm, ku Komuna e Çairit shpreh interesim për të vazhduar me vepra të mira dhe humane.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë