Komuna e Çairit zmadhon kapacitetet hapësinore për parkimin e veturave dhe lehtëson qarkullimin e qytetarëve

40

Aktivitetet intenzive të punës për kushte më të mira infrastrukturore, Komuna e Çairit i vazhdon me krijimin e zonave të reja për parkimin e veturave dhe korsive me material të bekatonit për të lehtësuar qarkullimin e qytetarëve në rrugën Metodija Mitevski të lagjes Fushë Topanë.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë