Spektakël i vërtetë në edicionin e gjashtë të Turneut Memorial për Fëmijë në sportin e mundjes “Mentaz Alajbegu”

277

Nën përkujdesin e Klubit të Mundjes “Liria” dhe përkrahjen e Komunës së Çairit edhe këtë vit u mbajt për herën e gjashtë turneu garues për fëmijë në sportin e mundjes për të nderuar legjendën e sportit, të madhin Mentaz Allajbegu.

Kryetari i Këshillit Komunal z. Zahir Bekteshi përgëzoi Klubin “Liria” për punën profesionale që është vazhdimësi e misionit të Mentaz Allajbegut për rini të suksesshme e të shëndoshë dhe premtoi përkrahjen maksimale të Komunës për të mbajtur gjithmonë në jetë madhështinë e veprës së tij që është frymëzim i përjetshëm për ne.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë