Kopshti “Fidani” kremtoi 70 vjetorin!

40
70 vjet Kopshti i Çairit “Fidani” dhe Dita ndërkombëtare e fëmijëve sollën një manifestim madhështor sonte për të gjithë.
Përgëzoj drejtoreshën Gzime Bakiu dhe gjithë stafin e edukatorëve, e në veçanti përgëzoj fëmijët për spektaklin që na dhuruan.
Të dashur fëmijë fytyrat e juaja qofshin gjithmonë të buzëqeshura sepse bota ka nevojë pikërisht për këtë buzëqeshje!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë