Korsi të reja për qarkullim në parkun e madh të lagjes Fushë Topanë. Të ruajmë hapësirat e gjelbërta

174

Me siguri e kujtoni gjendjen e mëparshme dhe jo shumë të mirë të parkut të madh në lagjen Fushë Topanë! Tani ky park duket më bukur me korsitë e reja për qarkullimin e qytetarëve, rregullimin e të cilave ekipi i punës sapo e përfundoi. U përkujdesëm që të ketë edhe ulëse të reja dhe shporta për mbeturina.

Kështu do të mbrojmë hapësirën e gjelbërt dhe do të mundësojmë qytetarët të shijojnë sa më mirë pamjen e bukur. Ky park po fiton pamje të re dhe do të jetë atraksion i vërtetë që do të zbukurojë ditën e çdo qytetari.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë