Përmirësohet infrastruktura rrugore në rrugën Klinska Lesa të lagjes Seravë

195

Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu inspektoi cilësinë dhe dinamikën e punës për përmirësimin e infrastrukturës rrugore në rrugën “Klinska Lesa” të lagjes Seravë.

Lidhur me këtë ai u shpreh: “E Dielë e bukur me diell dhe kohë ideale për të kryer punë të dobishme në shërbim të jetës së qytetarëve. I shoqëruar nga qytetarë të lagjes Seravë, inspektova realizimin e punimeve për rregullimin e infrastrukturës rrugore që po i zhvillojmë në rrugën Klinska Lesa. Me kënaqësi dëgjova edhe kërkesat tjera të bashkëqytetarëve tanë të kësaj zone për çështjen e ndriçmit publik për rregullimin e të cilit do të ndërmerren masa të menjëhershme.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë