Kryetari Ganiu mirëpriti kampionin shtetëror të tenisit të U14 dhe U16, Mal Agushi

177
Mal Agushi është djaloshi nga Çairi ynë, kampion shtetëror i sportit të tenisit për kategorinë e moshave U14 dhe U16, të cilin me kënaqësi e mirëpriti në zyrën e tij kryetari i komunës së Çairit Visar Ganiu për ta përgëzuar për arritjet e deritanishme dhe për ta inkurajuar të vazhdojë me përkushtimin e tij për ngjitjen drejt majave të suksesit nën përkujdesin e trajnerit Shendrit Deari. Me këtë rast Ganiu deklaroi: “Mali dhe çdo sportist tjetër do ta ketë gjithmonë përkrahjen time dhe të komunës së Çairit në rrugën e tyre drejt sukseseve.”

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë