Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu mirëpriti në takim zonjën Luleta Kazazi Xibri, të njohur si Nana Lule

346
Në muajin e shenjtë të Ramazanit, komunën e Çairit e vizitoi zonja e nderuar Luleta Kazazi Xibri nga Tirana, e njohur për të gjithë ne si Nana Lule.
Me rrugëtimin e saj jetësor, traditën fetare familjare dhe dashurinë për librin ajo është simbol i padiskutueshëm i mirësisë, dhembshurisë dhe udhëzimit në rrugën e vlerave të larta jetësore.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë