Kryetari i Komunës së Çairit vizitoi stacionin policor të Bit Pazarit

211

Në natën e ndërrimit të motmoteve,kryetari i Komunës së Çairit vizitoi stacionin policor të Bit Pazarit dhe repartin e kujdestarisë së zjarrfikësve për të vëzhguar nga afër gatishmërinë e tyre për intervenim eventual gjatë kësaj nate festive. Siguria e qytetarëve është prioriteti kryesor. Qoftë i mbarë për të gjithë viti 2018!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë