Lirohen nga pagesa fëmijët e çerdheve në Komunën e Çairit për muajt Prill, Maj dhe Qershor

331

Në seancën e sotme të 40-të të Këshillit të Komunës së Çairit të mbajtur përmes online platformës Zoom, këshilltarët njëzëri miratuan vendimet për lirimin nga pagesa të fëmijëve në çerdhet për fëmijë “Fidani” dhe “Borëbardha” për muajt Prill, Maj dhe Qershor për shkak të situatës së shkaktuar nga virusi Covid 19.

Qasja konstruktive dhe bashkëpunimi mes grupeve të këshilltarëve është shembulli më i mirë i veprimit në shërbim të qytetarëve.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë