Mirëmbajmë rregullisht ndriçimin publik

48

Rrugët e ndriçuara janë ndër prioritetet tona për lëvizjen e sigurtë të qytetarëve dhe për këtë arsye po kujdesemi vazhdimisht për mirëmbajtjen e ndriçimit publik përgjatë territorit tonë.

Kësaj rradhe, ekipi i punës riparoi tërësisht ndriçimin në zonën e parkingut në afërsi të Qendrës Tregtare “Mavrovasja”.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë