N J O F T I M

139

Të nderuar qytetarë,

Përcjellim deri tek ju njoftimin se mbeturinat e rënda (aparatet e vjetra nga teknika e bardhë, mbeturina elektrike, mobilje të vjetra, kauçuk etj) me transport personal mundeni pa pagesë t’i leni në qendrat e selektimit të mbeturinave në Karposh dhe Vardarishte, si dhe në stacionin në Shuto Orizare.

Nëse keni nevojë që hedhja e këtyre mbeturinave të kryhet me automjetet speciale të ndërmarrjes, mund të kërkoni shërbim në linjën falas telefonike 080022233 në NP “Higjiena komunale”.

Me respekt,
Shërbimi për informim
Komuna Çair

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë