NJ O F T I M

203

Të nderuar qytetarë të Topaanës!

Ju ftojmë me datë 20.04.2018 (e premte), me fillim në ora 10:00, në AKSIONIN PËR MJEDIS TË PASTËR të organizuar nga ana e Komunës së Çairit në bashkëpunim me OJQ-në “NULA OTPAD” dhe OJQ-në “SUMNAL”, në të cilën banorët e kësaj lagjeje bashkarisht me punëtorët sezonal të Komunës së Çairit do të ndërmarrin aktivitete për pastrimin e mbeturinave të hudhura në hapësirat publike në këtë vendbanim.

Me respekt,

Shërbimi për informim i Komunës së Çairit

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë