Njoftim për vendosjen e gurëthemelit të palestrës sportive të SH.F. “Kongresi i Manastirit”

304

N J O F T I M
për vendosjen e gurëthemelit të palestrës sportive të SH.F. “Kongresi i Manastirit”

Të nderuar qytetarë,

Pas përfundimit të punëve përgatitore, gjithçka është gati për fillimin e ndërtimit të palestrës sportive të SH.F. “Kongresi i Manastirit”. Prandaj, Komuna e Çairit dhe Ministria e Arsimit dhe Shkencës në Republikën e Maqedonisë së Veriut ju ftojnë që të merrni pjesë në ceremoninë e vendosjes së gurëthemelit të kësaj palestre sportive që është nevojë e patjetërsueshme e nxënësve të kësaj shkolle.

Data: 25.10.2019 – E Premte
Ora – 12:00
Lokacioni: Shkolla Fillore “Kongresi i Manastirit”- Çair

Me respekt,
Shërbimi për informim – Komuna Çair

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë