Pamje nga terreni i punës – Po zhvillohen me dinamikë të lartë punimet për ndërtimin e tribunës së re të stadiumit të K.F. Shkupi

237

Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu bashkë me kryetarin e Federatës së Futbollit të Maqedonisë së Veriut Muhamed Sejdini dhe kryetarin e parë të Shkupit të Vjetër Izet Mexhiti inspektuan sot rrjedhën e punimeve për ndërtimin e tribunës së re të stadiumit të K.F. Shkupi.

Ata mbetën të kënaqur nga faza në të cilën kishin arritur punimet dhe kërkuan nga realizuesi vazhdimësi të punës me intenzitet dhe cilësi të lartë.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë