Përfaqësues të shkollave nga Franca, Turqia dhe Bullgaria në vizitë në Komunën e Çairit

21
Sot kishim për vizitë përfaqësues të shkollave nga Franca, Turqia dhe Bullgaria që bashkë me Shkollën Komunale të Çairit Jashar Bej Shkupi po realizojnë projektin: “Gender Equality, Women in Progress” si pjesë e Programit të BE, Erasmus +.
Mysafirët u pritën nga nënkryetarja e Komunës së Çairit, Sermine Purrini e cila njëkohësisht theksoi rëndësinë e avancimit të femrës dhe pjesëmarrjen e saj në proceset thelbësore në shoqerinë tonë dhe poashtu theksoi përkrahjen të cilën e jep vazhdimisht në këtë drejtim kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë