Përfaqësuesit e Bankës Botërore në vizitë pune në Komunën e Çairit

96

Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu mirëpriti në takim pune përfaqësuesit e Bankës Botërore në vend dhe të Ministrisë së Ekonomisë si ndërmjetësues gjatë të cilit diskutuan mbi ecurinë e realizimit të projekteve për të cilat Komuna e Çairit ka fituar grante dhe shqyrtuan mundësitë e thellimit të bashkëpunimit në sferën e partneritetit publiko privat.

Komuna e Çairit përcjell me vëmendje çdo mundësi investimi që ofron Banka Botërore për të realizuar projekte në shërbim të qytetarëve.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë