Përfundon turneu sportiv garues “Imri Elezi” në futboll të vogël

407

Përmes organizimeve me anë të së cilave promovojmë vlerat sportive të të rinjve tanë, nderojmë veprën e dëshmorëve të kombit. Me organizimin e turneut sportiv garues për nxënësit e nëntë shkollave tona fillore, nderuam figurën e dëshmorit të kombit Imri Elezi.

Komuna e Çairit përgëzoi të gjithë pjesëmarrësit për lojën korrekte të demonstruar duke respektuar njëri tjetrin dhe rregullat e lojës. Këto evenimente shfaqin talentin e sportistëve tanë të rinj, të cilët në të ardhmen do të bëhen krenaria e sportit kombëtar.

Këto janë rezultatet finale të turneut:

Vendi i parë: SH.F. Imri Elezi

Vendi i dytë: SH.F. Adem Jashari

Vendi i tretë: SH.F. Liria

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë