Rregullohen korsitë për qarkullimin e qytetarëve në lagjen Çair të Vjetër

84

Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu inspektoi nga afër cilësinë dhe dinamikën e procesit të punës për rregullimin e korsive për qarkullimin e qytetarëve në një pjesë të rrugës Vukovarska në lagjen Çair të Vjetër. Ky proces pune do ta vazhdojë edhe në lagje tjera të territorit të komunës.

Poashtu, kreu i Çairit bashkëbisedoi me qytetarët e kësaj zone që përgëzuan këtë intervenim për përmirësimin e infrastrukturës dhe dëgjoi me kujdes propozimet dhe kërkesat e tyre.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë