Programi qëndror i organizuar nga Komuna e Çairit me rastin e “Javës së Mësuesit 2018” në Qendrën Informative Kulturore

160

Nën patronatin e Kryetarit të Komunës së Çairit dhe në vazhdën e aktiviteteve me rastin e “Javës së Mësuesit 2018” në Qendrën Informative Kulturore u mbajt edhe programi qëndror me shkollat fillore dhe kopshtet për fëmijë të Komunës së Çairit.

Në këtë program festiv u ndanë tre çmimet e para të konkursit letrar me temë “7 marsi”. Ndarjen e çmimeve për konkursin letrar në emër të Kryetarit të Komunës e realizoj sekretari i Komunës z. Nedim Rama.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë