Qendra Teatrore për fëmijë

462

Qendra Teatrore për fëmijë-Qendra teatrore për fëmijë është bartëse e ideve progresive të teatrit për fëmijë dhe të rinj dhe rolit të tyre në shoqërinë multietnike në Maqedoni. Qendra teatrore për fëmijë synon kultivimin e kulturës së re teatrore për fëmijë dhe të rinjë dhe promovon dialogun ndërkulturor dhe ndëretnik të të rinjve në Çarshi.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë