Realizohet pastrimi i rrjetit të kanalizimit në rrugën Ismail Kadare

158

Fundjavë pune!

Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu vëzhgoi nga afër punimet që po realizohen në bashkëpunim me ekipet e NP “Ujësjellësi dhe kanalizimi” – Shkup të udhëhequr nga drejtori Dushko Veskovski për pastrimin e rrjetit të kanalizimit në rrugën Ismail Kadare të lagjes Seravë!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë