Rrugët Kumbara dhe Pere Toshev në Seravë tani e tutje më të sigurta për lëvizjen e qytetarëve

149
Për rrugë më të sigurta dhe për ti dhënë fund vozitjes së shpejtë që rrezikon jetët tona, aksionin e vendosjes së pengesa për ngadalësimin e shpejtësisë së veturave e vazhduam edhe në rrugët Kumbara dhe Pere Toshev të lagjes Seravë.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë