Rregullohen hapësirat për qarkullimin e këmbësorëve në rrugën “Ferid Murad”

104

Komuna e Çairit vazhdon procesin e punës për përmirësimin e infrastrukturës së hapësirave publike për qarkullimin e qytetarëve.

Pas asfaltimit të rrugës “Ferid Murad” filloi edhe vendosja e pllakave të bekatonit dhe pajisjeve të reja urbane: shporta për mbeturina dhe ulëse të reja.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë